AgileGamesPL #1 – 23.06.2018

Agile Games Pl to wydarzenie mające na celu połączenie świata zwinnego tworzenia produktów oraz świata gier

AgileGamesPL #1 – 23.06.2018

23 czerwca 2018 Wydarzenia 0

 

Dnia 23 czerwca 2018 r w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja Agile Games poświęcona zwinnym grom. Wszyscy uczestnicy doświadczyli na własnej skórze tego, jak gry mogą zwiększyć efektywność i nauczyć wartościowych koncepcji do wykorzystania w codziennej pracy.

Naszym celem było pokazanie jak można podnieść innowacyjność i budować pracę zespołową dzięki wykorzystaniu metafor i gier. Wierzymy, że są to narzędzia, które mogą w fantastyczny sposób facylitować wzrost efektywności i chcieliśmy pokazać jak to robić. Drugim ważnym dla nas celem było przygotowanie gier w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł zabrać je ze sobą do swoich miejsc pracy i od razu wykorzystać.
Spotkaliśmy się w Centrum Aktywizacji Lokalnej Paca (na ulicy Paca 40, w Warszawie) i bawiliśmy się wspólnie całą sobotę.

Uczestnicy mieli okazję zagrać w:

Nasze wydarzenie to jednak coś więcej niż tylko gry. Były okazje do integracji, wymiany doświadczeń, pogawędek i networkingu. Mieliśmy szansę na refleksję podczas sesji “Tu i Teraz” oraz “Co zabieram do mojej rzeczywistości”. Została również pamiątka w postaci wizualizacji, przygotowanych na żywo podczas eventu przez facylitatorkę graficzną, Kamilę Zielonkę.

Poniżej zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tej edycji Agile Games oraz do wysłuchania wywiadów z uczestnikami, które pojawią się wkrótce na naszej stronie agilegames.pl i na facebooku. Już dziś zapraszamy Was na kolejną edycje Agile Games, która odbędzie się już 1 grudnia. Nie czekaj i dołącz do nas już dziś. Obserwuj nas na Facebooku i na naszej stronie.

Wywiady z pierwszej edycji


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *